Primăvara a venit și deja au răsărit ghioceii, se pare că am scăpat de iarnă, anotimp care anul ăsta ne-a dat puțin de furcă și începe încet, încet să se încălzească. Având în vedere că am hibernat destul de mult și am văzut destul de multe seriale în această iarnă sunt pregătit să-i dau start competiției Super Blog 2017, de această dată o ediție mai scurtă, una care se află în asortiment cu anotimpul în care ne aflăm, una de primăvară.
Prima mea participare intr-o competitie de blogging
Nu stiu cati dintre voi ma cunoasteti dintre cei care imi cititi blogul sau cati dintre voi stiti cu ce ma ocup, insa ceea ce cu siguranta va puteti da seama este faptul ca sunt un tip perseverent si nu dau inapoi de la nici o provocare.
