Momentul in care pierdem pe cineva drag este unul extrem de dificil. Mai ales atunci cand acesta isi pierde viata intr-o tara straina, departe de cei dragi. Si atunci cum putem trece mai usor peste ele? Cine ne poate ajuta sa suportam mai usor situatia?
