Pot spune ca de-a lungul vietii am invatat un lucru, ca viata mai ia, dar mai si da inapoi. Se pare ca exista undeva acolo un echilibru al lucrurilor care se intampla in lume, in care in viata poti avea la un moment dat totul, iar intr-o fractiune de secunda sa pierzi tot.
