Se pare ca intreaga tara reuseste sa se mobilizeze. Daca alaltaieri au iesit foarte multi oameni din intreaga tara in strada, dar mai ales din Bucuresti, dar si din diaspora, inca stam bine. Aseara inca s-a facut o mobilizare generala si mii de oameni din intreaga tara, dar si din afara au iesit in strada pentru Romania.
